Aromabeauty.pl

0

Brak produktów w koszyku.

Prezent na roczek, czyli czym obdarować małego jubilata?

Pierwszy rok życia dziecka jest wyjątkową okazją do świętowania i obdarowania pociechy trafionym podarunkiem. Ważne, by prezent na roczek był dostosowany do możliwości poznawczych maluszka, dostarczał mu rozrywki, ale i spełniał edukacyjną rolę. Zabawki dla dziecka na roczek powinny mu również służyć na kolejnych etapach rozwoju, warto zatem postawić na trwałe materiały. Nie bez przyczyny ogromną popularnością cieszą się od lat zabawki drewniane-solidne, trwałe i gwarantujące kreatywną zabawę.

Zabawki drewniane dla dziecka na roczek-co kupić?

Nasz maluch intensywnie się rozwija, ciągle ćwiczy motorykę dużą oraz małą. Ważna jest dla niego przestrzeń, umieszczanie zabawek w bliskim zasięgu by mógł samodzielnie je zdobywać. Zabawki dla dziecka na roczek powinny mieć przyjemną fakturę, ciepłą kolorystykę i ćwiczyć jego sprawność manualną. Dlatego trafionym wyborem będą zabawki drewniane. Roczne dziecko chętnie zainteresuje się drewnianymi klockami, edukacyjną kostką, literkami, drewnianym stojakiem czy innymi produktami wykonanymi z drewna.

Argumentem przemawiającym za tym, by zabawki drewniane uczynić wyjątkowym prezentem na roczek jest ich praktyczność. Nie trzeba wymieniać ciągle rozładowujących się baterii, zabawki drewniane nie ulegają też zniszczeniu, mamy więc gwarancję, że to inwestycja na lata, która nie zostanie zapomniana i rzucona do pudełka z nieciekawymi już dla malucha przedmiotami. Faktura drewna ze względu na swoje właściwości jest interesującym materiałem dla dziecka. Ważne by przy decyzji o zakupie drewnianych zabawek kierować się atestami bezpieczeństwa. Polecamy zabawki dla dziecka na roczek w sklepie Bebetu.pl.

Co daje dziecku zabawa drewnem, czyli dlaczego warto postawić na drewniane zabawki dla dziecka na roczek?

Prezent na roczek powinien spełniać wiele funkcji. Ma nie tylko dostarczyć dziecku rozrywki, ale przede wszystkim wspierać jego rozwój fizyczny i edukować malucha poprzez zabawę. W tej roli idealnie sprawdzą się zabawki drewniane- dzięki swojej budowie i kolorystce rozwijają umiejętności malucha na polu kreatywności i zręczności, ale i logicznego myślenia. Kupując zabawki dla dziecka na roczek warto kierować się wspomaganiem jego funkcji poznawczych i motorycznych.

Dzięki mnogości funkcji zabawki drewniane rozwiną zmysły i wyobraźnię dziecka, wspierając jego kreatywność i dostarczając mu radości z zabawy. Zabawki drewniane warto uczynić prezentem na roczek, zyskamy bowiem pewność, że nasz podarunek zaprocentuje w przyszłości, na kolejnych etapach rozwoju malucha.

Dodaj komentarz