Aromabeauty.pl

0

Brak produktów w koszyku.

Brak prywatności problemem mieszkańców miast

W dzisiejszych czasach obserwujemy w miastach coraz gęściej stawiane bloki, wieżowce i apartamenty. Deweloperzy wykorzystują każdy metr powierzchni budując w sposób, który utrudnia zachowanie prywatności w naszych domach i na tarasach. Jeżeli jednak zależy nam na utrzymaniu intymności pomimo wszystkich utrudnień budowlanych warto zainwestować w osłony balkonowe.

Balkon powinien być strefą relaksu

Szukając idealnego mieszkania do kupienia z pewnością zwróciłaś uwagę na to czy posiada balkon. Sprawdzałaś rozpościerający się widok, mierzyłaś powierzchnię i wyobrażałaś sobie swoją rodzinę leżącą na leżakach na balkonie i popijających lemoniadę w upalny dzień. Niestety rzeczywistość ma się nijak do twoich planów. Wstydzisz się wyjść na balkon, bo blok naprzeciwko jest usytuowany w tak niewielkiej odległości, że obserwować cię mogą wszyscy znudzeni sąsiedzi. W takiej sytuacji nie warto się jednak poddawać. Istnieje proste i stosunkowo tanie rozwiązanie, które zlikwiduje twój problem raz na zawsze.

Osłony balkonowe na wymiar

Osłony balkonowe to świetny sposób na ukrycie się przed ciekawskimi spojrzeniami sąsiadów. Dzięki nim możesz w jednej chwili odgrodzić się od świata. Osłony balkonowe występują w różnych kolorach, dzięki czemu możesz dopasować estetyczny wygląd twojego balkonu do reszty budynku – albo wręcz przeciwnie – możesz zainstalować taką osłonę, która tylko ci się podoba, niezależnie od tego co pomyślą sobie inni. Każda mata posiada przelotki (inaczej oczka kaletnicze), wzmocnione metalowymi obręczami, dlatego nie musisz martwić się o to, że sama będziesz musiała wykonywać otwory i niechcący możesz uszkodzić materiał. Otwory są wykonane co 50 cm, co gwarantuje idealne przyleganie maskownicy do danej powierzchni. Nie musisz martwić się mało estetycznymi wygięciami czy marszczeniami, a także możliwością prześwitów. Dodatkowo do każdego zamówienia dołączany jest komplet opasek zaciskowych, służących do zamocowania maskownicy do balustrady czy słupków – jeżeli zajdzie potrzeba zdjęcia osłony – wystarczy przeciąć przelotki.

Proste rozwiązania są najskuteczniejsze!

Nie czekaj dłużej i zmień swoje balkonowe życie już dziś! To proste rozwiązanie zapewni ci niezbędną prywatność przy okazji spotkań ze znajomymi, spędzania leniwych dni z rodziną czy chociażby powieszenia prania z dala od ciekawskich spojrzeń. Zainwestuj w osłony balkonowe już dziś! Skorzystaj z oferty sklepu cover-it.pl – osłony balkonowe na wymiar.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *