Aromabeauty.pl

Kosmetolog Szczecin – kogo wybrać?

Jesień to czas, w którym nasze samopoczucie pozostawia wiele do życzenia. Długie wieczory nie nastrajają optymistycznie, a pogarszające się warunki atmosferyczne powodują, że w wyższym stopniu krytycznie spoglądamy także na swój wygląd. Kosmetolog Szczecin radzi jednak, abyśmy nie poddawali się ponuremu nastrojowi. Nie jesteśmy w stanie wydłużyć dni, nie mamy też wpływu na pogodę panującą na zewnątrz. Z całą pewnością jednakże możemy zdecydować się na poprawę wyglądu fizycznego, a tym samym również na poprawę samopoczucia. Lista zabiegów kosmetycznych idealnych na jesień nie jest wcale krótka.

Który zabieg wybrać?

Jednym z tych zabiegów, które wydają się cieszyć w szczególności dużą popularnością, okazuje się być lifting ciała. Jeszcze nie tak dawno kojarzył się nam on z interwencją ze strony chirurga plastycznego, wiele osób nie dopuszczało więc myśli o takim scenariuszu. Dziś wiemy jednak, że spotkanie ze skalpelem to tylko jedna z wielu opcji. Dzięki specjalnemu urządzeniu nadającemu fale akustyczne lifting można wykonać również w sposób, który nie wiąże się w żaden sposób z ingerowaniem w to, jak funkcjonuje nasz organizm. Na efekty nie należy zresztą długo czekać. Dzięki falom akustycznym można nie jedynie modelować sylwetkę, lecz również redukować cellulit i pozbywać się tłuszczu z różnych partii ciała. Lifting pozwala także na spłycanie rozstępów i blizn o różnym charakterze i poprawę elastyczności skóry. Po przeprowadzeniu zabiegu ciało sprawia zatem wrażenie młodszego, jędrniejszego oraz zdrowszego. Także likwidacja zmarszczek należy dziś do zabiegów, które nie wymagają ingerencji ze strony chirurga plastycznego. Co przy tym szczególnie ważne, dobry kosmetolog w Szczecinie jest w stanie zaproponować przynajmniej kilka sposobów na jej przeprowadzenie razem z pacjentem szukając tych najmniej inwazyjnych.

Botox?

Warto tu wspomnieć między innymi o wstrzykiwaniu kwasu hialuronowego oraz o zabiegach z wykorzystaniem lasera. Lista jest jednak znacznie dłuższa i przewiduje zabiegi dostosowane do wieku, wielkości zmarszczek i ogólnej kondycji fizycznej pacjenta. Jesień to pora roku, która kojarzy się nam z nieuniknionym przygnębieniem. Możemy jednak sprawić, że będzie ona czasem pogody, optymizmu oraz piękna. Nie warto zatem zwlekać z wizytą u kosmetologa.

Dodaj komentarz