Aromabeauty.pl

Szybka opalenizna = trwała opalenizna?

W dzisiejszych czasach opalenizna stała się bardzo ważnym i powszechnym trendem. Na przestrzeni lat moda balansowała pomiędzy bladością a ekstremalną opalenizną. W social mediach, w telewizji, na łamach gazet stale obserwujemy piękne, opalone gwiazdy, z idealną cerą i jednolitą karnacją. Solarium, opalanie na pełnym słońcu nie jest jednak najlepszym rozwiązaniem dla naszej skóry. Promienia UV powodują plamy na skórze, szybsze starzenie się organizmu, odwodnienie organizmu, brak elastyczności w skórze.

Dodatkowo jeśli decydujemy się na opalanie naturalnymi metodami zabiera nam to dużo czasu, natomiast opalanie na solarium może być bardzo kosztowną inwestycją. Na szczęście powstają coraz to nowsze alternatywne metody opalania. Wiele firm z usługami oferuje szkolenie z opalania natryskowego i zestawy szkoleniowe do opalania natryskowego. Jest to metoda, która oszczędza nasz czas i pieniądze. Opalenizna wykonana przez profesjonalistów utrzymuje się od 7 do 14 dni jeśli odpowiednio (według wskazań salonu) pielęgnujemy ciało po zabiegu. W salonie obsługa dobiera odpowiedni kolor opalenizny do naszej urody, koloru włosów i naszego naturalnego odcienia skóry. Możemy być pewni, że nie wyjdziemy z salonu zbyt pomarańczowe lub z ledwo widocznym efektem. Do zajmowania się taką profesją będą nam potrzebne szkolenie z opalania natryskowego, kabina do opalania natryskowego oraz asortymenty szkoleniowe do opalania natryskowego. Kabina do opalania natryskowego ma na celu zabezpieczyć całe pomieszczenie przed niechcianymi zabrudzeniami. Wygląda ona jak mały namiot, który jest łatwy do rozłożenia i złożenia, dlatego można ją przystosować do praktycznie każdego pomieszczenia. Odpowiednie kosmetyki do rozpoczęcia przygody z opaleniem natryskowym to zestawy szkoleniowe do opalania natryskowego.

Znajdziemy tam przeróżne kolory farb, które możemy dopasować do swojej karnacji. Profesjonalne kosmetyki zagwarantują nam długotrwały efekt i brak zacieków. Nie zrobią nam pomarańczowego odcienia i właściwie będą pielęgnować naszą skórę. Warto zainwestować w dobry sprzęt od razu i zapisać się na szkolenie z opalania natryskowego. Będziemy wtedy mogli realizować zabieg na sobie oraz na innych klientach.

Dodaj komentarz